NORDICA

NORDICA

Producent kominków La Nordica - Extraflame Group jest włoską firmą - liderem w sektorze grzewczym z wielkim doświadczeniem (ponad 30 lat na rynku). Dbałość o jakości swoich produktów i stałe badania nad nowymi rozwiązaniami zaowocowały dużą popularnością tej marki. 

 

Wysoka jakość produktów sprawiła iż produkty spod znaku La Nordica cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Dzięki temu Grupa uzyskała znaczący udział w rynku w ciągu ostatnich 20 lat, a teraz sprzedaje swoje produkty w 20 krajach na całym świecie. 

 

La Nordica - Extraflame Group powstała w 1967 roku. Od tego czasu firma rozwija się i poprawia swój asortyment. Proste piecyki ewoluowały do zróżnicowanych i zaawansowanych produktów, które spełniają wszystkie potrzeby i preferencje dzisiejszego rynku. 

 

La Nordica produkuje kominki w stylu nowoczesnym, klasycznym, rustykalnym, na drewno, na pellet a także kuchenki, kuchnie i kotły. Jej produkty to także kompaktowe domowe systemy grzewcze, którymi można ogrzać cały dom. Produkty Nordica-Extraflame spełniają najbardziej surowe przepisy dotyczące emisji zanieczyszczeń. Wszystkie oznaczone są znakiem CE i posiadają certyfikaty międzynarodowych standardów, nawet te bardziej rygorystyczne. 

 

Ciągłe i wszechstronne szkolenia i rozwój zawodowy w dziedzinie najnowszych technologii i systemów sprawia, że nasi pracownicy obsługi klienta, instalatorów i handlowców, zawsze znając właściwą odpowiedź.

Script logo